eCommerce Team zzieleniało z… radości! – współpraca z Wartą Poznań

Ecommerce-Team-Warta-Poznan

Każdy nowy klient w portfolio firmy to powód do dumy. Jednak jeszcze więcej radości daje nam praca, której celem jest nie tylko sprzedaż. Tak możemy przedstawić rozpoczęcie współpracy eCommerce Team z Wartą Poznań.

Agencja reklamowa eCommerce Team i klub Ekstraklasy Warta Poznań

Naszym wspólnym celem jest stworzenie aktywnej społeczności wokół klubu Ekstraklasy Warta Poznań. Środki, które zostaną zebrane, będą przeznaczone na rozwój różnych obszarów klubu – sekcję AMP futbol, szkolenie juniorów, działania ekologiczne, futbol kobiet, czy też pierwszy zespół Warty Poznań. W ten sposób przyczynimy się do realizacji unikatowej na skalę kraju strategii rozwoju klubu piłkarskiego – nie tylko na boisku, ale także w działaniach prospołecznych.

Mieliśmy możliwość wykazania się na różnych płaszczyznach:

  1. Zajęliśmy się budową strony internetowej, dostępnej pod adresem przyjaciel.wartapoznan.pl. Strona jest adresowana do osób zainteresowanych sponsoringiem i dzięki niej będą mogli zapoznać się z możliwościami oraz skontaktować z klubem.
  2. Braliśmy udział w tworzeniu oferty sponsorskiej. Musimy przyznać, że Warta Poznań to doskonały partner w takiej dyskusji – dysponuje precyzyjnym przeglądem potrzeb sympatyków oraz jest chętna do rzeczowej i konstruktywnej dyskusji. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że oferowane pakiety to niezwykle łakomy kąsek dla fanów drużyny z “Ogródka”.
  3. Konsultowaliśmy proces dystrybucji pakietów sponsorskich.
  4. Od momentu uruchomienia serwisu, będziemy zajmować się jego bieżącą obsługą oraz budową zaangażowanej społeczności wokół Klubu Przyjaciół Warty. Będziemy mogli wykorzystać dużą część naszych umiejętności. Strona ma już wyznaczony plan SEO oraz ramowy plan reklamowy. Celem tych działań będzie pozyskiwanie nowych partnerów oraz dostarczanie wartości dodanej tym obecnym.

Projekt “Przyjaciel Warty”

“Jesteśmy zaszczyceni, że Warta Poznań wybrała do realizacji tego projektu właśnie nas i obdarzyła nas sporym zaufaniem. Nasza droga zaczęła się na etapie ustalania zawartości pakietów, wiodła przez układanie strategii i przekładania jej na gotowe procesy oraz będzie prowadziła dalej, do aktywnego budowania społeczności wokół Klubu Biznesu. Mamy nadzieję, że dołożymy swoją cegiełkę do realizacji bardzo ciekawej i unikatowej na skalę kraju strategii rozwoju Klubu w najbliższych latach. Trzymamy kciuki nie tylko za klub Przyjaciela Warty, ale oczywiście także za jak najlepsze wyniki na boisku!”

Tomek Kaczmarek, Członek Zarządu eCommerce Team

5/5 - (2 votes)
Tomasz-Kaczmarek-eCommerce_Team

Tomek Kaczmarek 
eCommerce Team 

Jesteś zainteresowany usługą?

Sprawdź nasze inne wpisy!