Grafik

Miejsce: Poznań/Zdalnie

Kogo szukamy?
Szukamy człowieka chcącego ubogacić życie wizualne naszych klientów! Osoby, która potrafi poprawić zdjęcie, stworzyć grafikę, zaprojektować makietę strony internetowej.
Czego oczekujemy?
Doświadczenia w branży (przynajmniej 1 rok) popartego portfolio, znajomości trendów dot. krojów pisma oraz barw.
Co otrzymasz?
Pracę w swoim żywiole, z ludźmi, którzy uwielbiają ją co najmniej tak bardzo jak Ty. Lubią wyjść na lunch po pracy i rozmawiać nie tylko o KPI. Dajemy możliwość dalszego realizowania się i rozwoju zawodowego oraz samodzielnej realizacji projektów. Poszukujemy osób na umowę B2B. Możliwość pracy zdalnej lub na miejscu.

Nie jesteśmy wielką agencją, ale mamy duży apetyt na ciekawe projekty i świetnych klientów w portfolio. Płacisz za rachunki przez Blue Media, a za przejazdy autostradami przez Autopay? Może słuchasz podcastów Kryminatorium bądź inwestujesz na rynku kapitałowym z Caspar lub F-Trust? Mamy przyjemność robić dla nich internet!


Znamy się i lubimy także prywatnie. Znajdziesz wśród nas koneserów piwa kraftowego, jazdy rowerem oraz sekcję rośliniarzy. Lubimy też poznawać nowe pasje, więc jeśli masz nietypowe hobby – niewykluczone, że wciągniesz w nie pół ekipy.

Mamy zarówno doświadczenie agencyjne, jak i te z pracy w firmowych działach marketingu. Tworząc eCT chcieliśmy wyciągnąć najlepsze elementy z tych modeli współpracy – agencyjne zasoby i zorganizowanie z wewnętrznym zaangażowaniem i bliskim kontaktem.

Owocuje to długotrwałymi i bliskimi relacjami z firmami, które nam zaufały. Każdy z nas ma bezpośredni kontakt z Klientami i nie zatrudniamy accountów. Dlaczego to dobrze? Masz okazję dogłębnie poznać i zrozumieć specyfikę branży, Klienta i jego produktów. Unikamy też “głuchego telefonu” i dowozimy dzięki temu lepsze wyniki.

Tomasz-Kaczmarek-eCommerce_Team

eCommerce Team czeka na ciebie!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz kilku rzeczy, którymi chcecie się pochwalić na adres [email protected] lub przez poniższy formularz.