Grafik

Miejsce: Poznań

Kogo szukamy?

Szukamy człowieka chcącego wzbogacić życie wizualne naszych klientów! Osoby, która chce się nauczyć jak poprawić zdjęcie, jak stworzyć grafikę, jak zaprojektować makietę strony internetowej.

Poszukujemy osoby na płatny staż w wymiarze 20 godzin tygodniowo.
Dajemy możliwość łączenia pracy ze studiami.

Czego oczekujemy?

Podstawowej wiedzy na temat projektowania grafiki do internetu. Oferujemy możliwość pracy pod okiem doświadczonego grafika, który pomoże Ci rozwinąć Twój warsztat.

Co otrzymasz?

Pracę w swoim żywiole, z ludźmi, którzy uwielbiają ją co najmniej tak bardzo jak Ty. Lubią wyjść na lunch po pracy i rozmawiać nie tylko o KPI. Dajemy możliwość rozwoju zawodowego oraz samodzielnej realizacji projektów.

Nie jesteśmy wielką agencją, ale mamy duży apetyt na ciekawe projekty i świetnych klientów w portfolio. Płacisz za rachunki przez Blue Media, a za przejazdy autostradami przez Autopay? Może słuchasz podcastów Kryminatorium bądź inwestujesz na rynku kapitałowym z Caspar lub F-Trust? Mamy przyjemność robić dla nich internet!


Znamy się i lubimy także prywatnie. Znajdziesz wśród nas koneserów piwa kraftowego, jazdy rowerem oraz sekcję rośliniarzy. Lubimy też poznawać nowe pasje, więc jeśli masz nietypowe hobby – niewykluczone, że wciągniesz w nie pół ekipy.

Mamy zarówno doświadczenie agencyjne, jak i te z pracy w firmowych działach marketingu. Tworząc eCT chcieliśmy wyciągnąć najlepsze elementy z tych modeli współpracy – agencyjne zasoby i zorganizowanie z wewnętrznym zaangażowaniem i bliskim kontaktem.

Owocuje to długotrwałymi i bliskimi relacjami z firmami, które nam zaufały. Każdy z nas ma bezpośredni kontakt z Klientami i nie zatrudniamy accountów. Dlaczego to dobrze? Masz okazję dogłębnie poznać i zrozumieć specyfikę branży, Klienta i jego produktów. Unikamy też “głuchego telefonu” i dowozimy dzięki temu lepsze wyniki.

Tomasz-Kaczmarek-eCommerce_Team

eCommerce Team czeka na ciebie!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz kilku rzeczy, którymi chcecie się pochwalić na adres tomasz.kaczmarek@ecommerceteam.pl lub przez poniższy formularz.