Płatny staż w eCommerce Team

Miejsce: Poznań

Kogo szukamy?
Nie wyobrażasz sobie życia bez internetu i bez social media? Nie rozstajesz się z telefonem i komputerem? Myślałeś kiedyś, żeby związać swoje życie zawodowe z czymś, co lubisz robić i co robisz cały czas? Jeśli jesteś studentem i szukasz idealnego miejsca na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej, to jest właśnie miejsce dla Ciebie!
Czego oczekujemy?
Podstawowej wiedzy na temat social media, netykiety oraz szeroko rozumianego e-commerce. Podstawowej znajomości platform do zarządzania stronami internetowymi (np. Wordpress). Znajomość HTML oraz CSS będzie dodatkowym atutem. Podobnie jak znajomość pakietu Adobe (filmowanie/projektowanie grafiki).
Co otrzymasz?
Zatrudnienie na umowie stażowej z regularnym wynagrodzeniem. Nie mamy owocowych czwartków, ale mamy młody i dynamiczny zespół. Staż traktujemy jako czas nauki – otrzymasz niezbędne narzędzia, możliwości, nasze wsparcie oraz wiedzę, aby nauczyć się jak najwięcej i w przyszłości stać się w pełni samodzielnym na polu wybranej dziedziny marketingu. W czasie pandemii pracujemy zdalnie, gdy wrócimy do biura, operujemy ze Starego Browaru. Gwarantujemy elastyczne godziny pracy w wymiarze max. 20 godzin w tygodniu.
tomasz-kaczmarek-ecommerce-team-portret
eCommerce Team
Czekamy na Ciebie!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz kilku rzeczy, którymi chcecie się pochwalić na adres [email protected] lub przez poniższy formularz.