Staż w eCommerce Team

Miejsce: Poznań

Kogo szukamy?

Nie wyobrażasz sobie życia bez internetu i bez social media? Nie rozstajesz się z telefonem i komputerem? Myślałeś kiedyś, żeby związać swoje życie zawodowe z czymś, co lubisz robić i co robisz cały czas? Jeśli jesteś studentem i szukasz idealnego miejsca na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej, to jest właśnie miejsce dla Ciebie!

Czego oczekujemy?

Podstawowej wiedzy na temat social media, netykiety oraz szeroko rozumianego e-commerce. Cenimy samodzielność, dokładność i terminowość. Całej reszty możemy nauczyć!

Co otrzymasz?

Nie mamy owocowych czwartków, ale mamy młody i dynamiczny zespół. Staż traktujemy jako czas nauki – otrzymasz niezbędne narzędzia, możliwości, nasze wsparcie oraz wiedzę, aby nauczyć się jak najwięcej i w przyszłości stać się w pełni samodzielnym na polu wybranej dziedziny marketingu. Gwarantujemy elastyczne godziny pracy dopasowane do Twoich możliwości.

Dwumiesięczny staż, w wymiarze 20 godzin tygodniowo, jest bezpłatny. Później oferujemy możliwości zatrudnienia i regularnej współpracy.

Nie jesteśmy wielką agencją, ale mamy duży apetyt na ciekawe projekty i świetnych klientów w portfolio. Płacisz za rachunki przez Blue Media, a za przejazdy autostradami przez Autopay? Może słuchasz podcastów Kryminatorium bądź inwestujesz na rynku kapitałowym z Caspar lub F-Trust? Mamy przyjemność robić dla nich internet!


Znamy się i lubimy także prywatnie. Znajdziesz wśród nas koneserów piwa kraftowego, jazdy rowerem oraz sekcję rośliniarzy. Lubimy też poznawać nowe pasje, więc jeśli masz nietypowe hobby – niewykluczone, że wciągniesz w nie pół ekipy.

Mamy zarówno doświadczenie agencyjne, jak i te z pracy w firmowych działach marketingu. Tworząc eCT chcieliśmy wyciągnąć najlepsze elementy z tych modeli współpracy – agencyjne zasoby i zorganizowanie z wewnętrznym zaangażowaniem i bliskim kontaktem.

Owocuje to długotrwałymi i bliskimi relacjami z firmami, które nam zaufały. Każdy z nas ma bezpośredni kontakt z Klientami i nie zatrudniamy accountów. Dlaczego to dobrze? Masz okazję dogłębnie poznać i zrozumieć specyfikę branży, Klienta i jego produktów. Unikamy też “głuchego telefonu” i dowozimy dzięki temu lepsze wyniki.

Tomasz-Kaczmarek-eCommerce_Team

eCommerce Team czeka na ciebie!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz kilku rzeczy, którymi chcecie się pochwalić na adres tomasz.kaczmarek@ecommerceteam.pl lub przez poniższy formularz.