ect-logo.png

Poukładamy Twój marketing

/
Darmowy audyt SEO

Darmowy Audyt SEO wykonany przez nasz zespół!

Wykorzystujemy gotowe narzędzia do analizy, ale nasze audyty wyróżnia fakt, że są wykonywane przez eksperta bądź ekspertkę.

Wybierz obszar, który mamy zaudytować

Dzięki analizie ogólnej konkretnego obszaru, dowiesz się jaka jest widoczność strony, profil linków czy jak Twój serwis jest zoptymalizowany technicznie pod działania SEO. Obszar wybierasz sam, my zajmujemy się resztą.

Zobaczysz jak wygląda profesjonalny audyt SEO

Nie wiesz na czym polega audyt SEO, czy jest przydatny i potrzebny? Zamawiając darmowy audyt konkretnej strony w serwisie lub obszaru możesz zobaczyć jak takie audyty są przez nas wykonywane. 

Rekomendacje i wskazówki naszych ekspertów

Eksperckie komentarze pozwolą Ci wybrać odpowiednie działania i podjąć dalsze kroki rozwoju biznesu.

Sprawdzenie nowej strony

Nowy serwis często wymaga odpowiedniej optymalizacji aby zdobyć widoczność w wyszukiwarkach. Sprawdzimy za Ciebie czy wszystkie strony są widoczne i bezbłędnie wdrożone.

Zamów bezpłatny
audyt SEO

  Zgadzam się na przetwarzanie swoich danych osobowych ... * rozwiń
  Oświadczam, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych ... * rozwiń
  * Pole obowiązkowe

  Audyt jest tworzony przez specjalistę. Dlatego zwykle czas oczekiwania wynosi około 3 dni robocze. Jeśli miałby się przedłużyć, poinformujemy Cię mailowo.

  SEO ikona

  Jak działa darmowy audyt SEO?

  Darmowe audyty SEO są bardzo często generowane przez ogólnodostępne programy. Nasze audyty są wykonywane przez specjalistów z zakresu pozycjonowania stron internetowych. W wersji darmowej wykonujemy je na konkretnym obszarze strony lub ze wskazaniem konkretnych potrzeb. Audyty te są opatrzone eksperckim komentarzem.

   

  Zobacz, jak wygląda audyt SEO w naszym wykonaniu

  Audyt konkretnego obszaru

  W ramach bezpłatnego audytu proponujemy analizę jednego z poniższych obszarów. Każda analiza będzie opatrzona komentarzem Specjalisty_ki SEO:

  Audyt widoczności strony

  Przeprowadzamy audyt widoczności całego serwisu, uwzględniając frazy kluczowe na jakie wyświetla się serwis, wraz z rekomendacjami możliwości rozwoju strategii SEO.

  Profilu linkowego

  Audyt profilu linkowego pokazuje liczbę linków prowadzących do serwisu, anchory, serwisy, z których pochodzą linki oraz dodatkowe ich atrybuty. 

  Optymalizacji techniczej serwisu

  Przeprowadzony audyt pokazuje m.in strony błędów występujących w serwisie, linki kanoniczne, meta tagi, nagłówki najwyższego poziomu oraz w przypadku występujących błędów komentarz mówiący jak powinno być dla witryn do 500 stron.

  Audyt powdrożeniowy dla nowego serwisu

  Nowe strony bardzo często nie są widoczne w wynikach wyszukiwania ze względu na blokady oraz błędy optymalizacyjne. W ramach bezpłatnego audytu sprawdzimy czy Twoja nowa strona jest gotowa do rozpoczęcia procesu pozycjonowania.

  Audyt konkretnej podstrony serwisu

  Pozycjonowanie serwisu opiera się na wyborze fraz kluczowych i przygotowaniu konkretnych stron pod nie. W związku z tym kluczowa jest optymalizacja poszczególnych stron w serwisie i odpowiednie nasycenie słowami kluczowymi. W tym celu proponujemy bezpłatny audyt jednej strony w serwisie z konkretnym uwzględnieniem jednej z poniższych opcji:

  Treści i fraz kluczowych

  Audytujemy strukturę tekstu na konkretnej stronie, nasycenie słowami kluczowymi oraz przekazujemy wytyczne odnośnie poprawy i optymalizacji tekstu.

  Optymalizacji zasobów graficznych i danych strukturalnych

  Przygotowujemy audyt omawiający zasoby graficzne dodane na stronie (rozmiar, wielkość, opisy alternatywne, rozszerzenie) oraz wskazujemy możliwości ich optymalizacji. Sprawdzamy również obecność i poprawność wdrożenia danych strukturalnych.

  Szybkości działania strony

  Sprawdzamy szybkość działania danej strony, pokazujemy jakie elementy wpływają na prędkość zarówno na desktopie jak i w wersji mobilnej oraz wyznaczamy obszary, w których można przyspieszyć działanie strony. 

  Jeśli interesuje Cię audyt SEO całego serwisu bez ograniczeń, a nie wyłącznie pojedynczej strony/obszaru to możesz go zrobić już od 900 zł netto — napisz do nas w celu uzyskania kompletnej wyceny.

  FAQ - najczęściej zadawane pytania

  Umożliwia wgląd w konkretny obszar działania lub analizę konkretnej strony w serwisie, dodatkowo zawiera komentarz ekspercki, dzięki któremu można zaplanować dalsze działania.
  Darmowy audyt SEO jest dobrym pierwszym krokiem do dalszej analizy strony lub rozpoczęcia działań związanych z pozycjonowaniem strony. Pozwala również poznać sposób naszej pracy nad konkretnym projektem.
  Oferujemy bezpłatny audyt SEO jedynie określonego obszaru lub konkretnej strony. Dzięki temu, istnieje możliwość sprawdzenia konkretnego zakresu, jak i również naszej pracy nad projektami.
  Komentarz ekspercki m.in pokazuje jakie dalsze kroki można podjąć. Można również zdecydować się na całościowy płatny audyt SEO całego serwisu lub też skorzystać z audytu UX.
  Wybór obszaru zależy od Ciebie, jeśli jednak nie do końca wiesz co wybrać skontaktuj się z nami.
  Bezpłatny audyt zawiera analizę jedynie konkretnego obszaru. Płatny audyt SEO wykonywany jest dla całego serwisu z przedstawieniem wszystkich obszarów działań.
  Zgłoś się do nas i opowiedz jaki obszar działań chciałbyś poddać analizie.