ect-logo.png

Poukładamy Twój marketing

Twój sukces to nasza misja!

Jesteśmy zespołem specjalistów od marketingu cyfrowego, którzy kompleksowo wspierają e-commerce. Powstaliśmy dla firm, które chcą sprzedawać swoje produkty przez internet i potrzebują zaangażowanej agencji, aby osiągać sukcesy.
ect-o-nas-hero-image
ect-o-nas-heroimage-mobile
video marketing
eCT - kropki

Nasi klienci

Współpracujemy z klientami o różnych potrzebach i budżetach. Obsługujemy małe firmy, mikroprzedsiębiorców i rzemieślników. Nasze portfolio obejmuje również ogromne firmy działające na międzynarodowych rynkach, włączając mocno regulowane branże jak finanse, medycyna, inwestycje i szkolnictwo wyższe.

 

Cenimy historię każdego klienta, ponieważ każda jest wyjątkowa. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią ich sukcesu i wspierać ich w osiąganiu celów biznesowych. Bez względu na rozmiar i branżę, angażujemy się w pełni, aby dostarczyć skuteczne rozwiązania marketingowe w świecie cyfrowym.

Kompleksowe podejście

Tworzymy strategie i rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb, niezależenie od tego czy jesteś nową marką, czy doświadczonym na rynku graczem. Oferujemy kompleksowe wsparcie online na każdym etapie działalności. Budujemy strategie dopasowane do Twoich potrzeb. Tworzymy profesjonalne strony internetowe, skuteczne kampanie reklamowe, zarządzamy mediami społecznościowymi, dbamy o SEO i wiele więcej. 

Sprawdź naszą ofertę

Social media

SEO

Video marketing
Strategia

Google Ads

Szkolenia

Strony www

SEO

Social media

Google Ads

Videomarketing

Strony www

Szkolenia

Strategia

Nasz zespół

Wierzymy w indywidualne podejście do klienta, dlatego stawiamy na bliski kontakt i próbę maksymalnego zrozumienia Twoich potrzeb biznesowych. Nasza praca opiera się na współpracy, dzieleniu się wiedzą i ciągłym podnoszeniu umiejętności, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami oraz narzędziami w digital marketingu. Zobacz, z kim możesz pracować:
Piotr Jeske
Piotr Jeske
#Prezes zarządu
#Strategia

Jestem współtwórcą  eCommerce Team i entuzjastą rozwiązań internetowych oraz e-commerce w każdej postaci. W firmie odpowiadam przede wszystkim za tworzenie strategii i działania SEO.

Tomek Kaczmarek
Tomek Kaczmarek
#Członek zarządu
#Strategia
#Video Marketing
#Analityka

Pasjonuję się fotografią, górskimi wędrówkami i lubię spędzać czas blisko natury. W eCommerce Team odpowiadam za wszystko, co związane z serwisami www: analitykę, projektowanie, optymalizację.

Maciej Świstoń
Maciej Świstoń
#Content Hub leader
#Social Media
#Video Marketing

Interesuję się tematyką video i technologią. Tworzę strony WWW, a po godzinach fotografuję i wykładam na UAM. Nowinki to moja specjalność. W eCommerce Team zajmuję się tworzeniem treści.

Karolina Jurgowiak
Karolina Jurgowiak
#Performance marketing hub leader
#Content
#Social Selling

W wolnych chwilach zajmuję się rękodziełem, uprawiam ogród i dużo czytam (najczęściej kryminały, thrillery i książki o psychologii). W eCommerce Team wspieram naszych klientów w tworzeniu treści, prowadzeniu działań płatnych i social sellingu.

Agata Kieć
Agata Klimek
#SEO
#Analityka

Moją pasją są podróże. Wolne chwile spędzam oglądając filmy na Netflixie, ćwicząc jogę oraz relaksując się w saunie. W eCommerce Team odpowiadam za wszystko, co związane z pozycjonowaniem stron oraz link building.

Aleksandra Andrzejak
Aleksandra Andrzejak
#Social Media

Kiedy zamykam laptopa, w domowym zaciszu przeobrażam się w mistrzynię pieczenia sernika. Kalorie spalam na pole dance i podczas spacerów z ukochanym pomeranianem. W eCommerce Team zajmuję się social mediami i szkoleniami z tego zakresu.

Mateusz Komorowski
Mateusz Komorowski
#Grafika
#Postprodukcja

Jestem gitarzystą i miłośnikiem koszykówki, głównie NBA. W eCommerce Team zajmuję się grafiką, gdzie mogę wykorzystać swoje umiejętności artystyczne, aby tworzyć projektowe rozwiązania na wysokim poziomie.

Frame-380
Oliwia Stachowska
#Content
#Social Media

W wolnym czasie lubię podróżować i tworzyć rękodzieło. W eCommerce Team zajmuję się przede wszystkim prowadzeniem social mediów.

Małgorzata Marcinkowska
Małgorzata Marcinkowska
#Content
#Social Media

Gotowanie, podróże i fotografia to coś, co mnie napędza. Lubię wędrówki w nieznane, a czasem zwyczajnie skryć się za okładką dobrej książki. W eCommerce Team zajmuję się tworzeniem treści i prowadzeniem social mediów.

Oskar Rink
Oskar Rink
#Web Dev

Fascynuje się motoryzacją i nowymi technologiami. Jestem osobą aktywną, która w wolnym czasie często jeździ na rowerze. W eCommerce Team skupiam się na tworzeniu i zarządzaniu stronami internetowymi.

Dawid Kujawa
Dawid Kujawa
#Audio
#Wideo

Pasja? Wszystko, co związane z dźwiękiem i muzyką. Po godzinach praktykuję sound design i organizuje eventy. W eCommerce Team odpowiadam za produkcje audiowizualne: kwestie techniczne, operatorskie, montaż, realizacja dźwięku, sound design, animacja.

Aleksandra Jewuła
Aleksandra Jewuła
#Grafika
#Web Design

Moją pasją są sztuki wizualne, tworzę fotografię artystyczną, edytoriale modowe, filmy eksperymentalne i wiele innych. W eCommerce Team zajmuję się projektowaniem stron internetowym oraz grafik.

Adam Zemler
Adam Zemler
#Wideo

Uwielbiam dobrą kawusię, pyszne jedzenie i Formułę 1. Relaksuje mnie bieganie, łapanie tanich lotów i pieski. W eCommerce Team tworzę wideo w prawie każdej postaci: montaż, nagrania, animacje – you name it!

ect-kina-arend
Kinga Arend
#Content
#Social Media
#Seo

Uwielbiam aktywnie spędzać czas. Moją największą pasją jest bieganie, któremu poświęcam praktycznie każdą wolną chwilę. W eCommerce Team odpowiadam za wszystko, co związane z pozycjonowaniem stron, tworzeniem treści oraz social mediami.

Filip JM
Filip Jański-Mały
#Web Dev
#Analityka
#Web Design

Muzyka, rolki, gry, filmy i książki — w całości zaprzątają mój umysł w wolnym czasie. W eCommerce Team zajmuję się tworzeniem stron internetowych, implementacją analityki oraz wsparciem procesu projektowego.

To miejsce czeka na Ciebie

Weź udział w rekrutacji!

Nie pracujemy sami

Działania Artistic Mess i Magic Developers uzupełniają zakres naszych kompetencji o usługi związane z tworzeniem mediów oraz szeroko rozumianym user experience.

Artistic Mess Logo

PRODUKCJA AUDIOWIZUALNA
REALIZACJA WEBINARÓW
OBSŁUGA GRAFICZNA FIRM

Magic Developers Logo

PROJEKTOWANIE UX
PROJEKTOWANIE UI
DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA PROGRAMISTYCZNE

Dołącz do naszej społeczności

Dołącz do naszej społeczności, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi projektami oraz informacjami. Śledź nas na Facebooku i LinkedIn. Znajdziesz tam cenne wskazówki, inspirację oraz najnowsze aktualności.
Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się, jak budować skuteczny marketing w sieci.

    * Zgadzam się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez eCommerce Team Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu w celu informacyjnym i marketingowym, opisanym w Polityce prywatności
    * Pole obowiązkowe