ect-logo.png

Poukładamy Twój marketing

/
/
Strona polskiego startupu Smartmedics

Strona polskiego startupu Smartmedics

Czas trwania

Styczeń 2023

Wyzwanie

Stworzenie strony internetowej dla polskiego start-up’u, który pracuje nad rozwojem przenośnego, zintegrowanego z aplikacją mobilną sprzętu do badania EKG.

Klient

The Smartmedics ECG System to polski start-up, którego twórcy zajmują się rozwojem przenośnego, zintegrowanego z aplikacją mobilną sprzętu do badania EKG. Produkt może być używany w szpitalach, w ośrodkach i placówkach klinicznych, a także samodzielnie przez pacjentów w domu.

Rozwiązanie

Stworzyliśmy cały serwis od podstaw. Zaczęliśmy od spotkania z klientem i rozpoznania jego potrzeb. Dzięki dostarczonym treściom oraz inspiracjom, jak projekt miałby wyglądać — ustaliliśmy struktury informacji. Przełożeniem projektu na makietę graficzną zajął się Artistic Mess, a Magic Developers wdrożył całą witrynę.

Komentarz

"Przy tym projekcie zaopiekowaliśmy się klientem kompleksowo. Pomogliśmy wypracować treść, jej ułożenie na stronie, a następnie przekazaliśmy Artistic Mess przygotowanie odpowiedniej oprawy graficznej. Na końcu koordynowaliśmy wdrożenie, którym zajęła się firma z naszej grupy: Magic Developers. W ten sposób powstał przejrzysty i intuicyjny serwis, który w naszej ocenie bardzo dobrze spełnia swoją informacyjną rolę. Strona działa szybko zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych."
Tomek Kaczmarek
Tomek Kaczmarek, Członek zarządu eCommerce Team