ect-logo.png

Poukładamy Twój marketing

/
/
Nowy serwis kryminatorium.pl

Nowy serwis kryminatorium.pl

Czas trwania

Marzec 2023

Wyzwanie

Zaprojektowanie i zbudowanie strony www, która będzie profesjonalną wizytówką podcastu 
Marcina Myszki.

Klient

To podcast o tematyce true crime założony przez Marcina Myszkę w 2018 roku. Od tego czasu opublikowane materiały, łącznie na wszystkich platformach, zanotowały już ponad 130 milionów odsłon. Odcinki specjalne pojawiły się także na antenie radia RMF FM i w aplikacji Empik Go. Każdy odcinek to inna sprawa kryminalna, opatrzona narracją autora projektu. Dzięki niemu poznacie przerażające historie z całego świata, o których mówiły media, ale też sprawy, które po raz pierwszy ujrzą światło dzienne.

Jak rozwiązaliśmy to zadanie?

Bazując na inspiracjach przesłanych przez Marcina, zajęliśmy się stworzeniem jego nowej strony od zera. Projektem szablonu zajął się Artistic Mess, a my zadbaliśmy o jego wdrożenie. Teraz jest dopasowana do wizerunku, jaki Myszka konsekwentnie buduje już od kilku lat. Witryna jest bardzo prosta i czytelna w warstwie treści. Zawiera wszystkie niezbędne informacje, które udowadniają, że Marcin jest najlepszy 🙂 Chcieliśmy także ułatwić użytkownikom odsłuch podcastu, zamieszczając linki do serwisów i kontakt z Marcinem za pomocą formularza.

Opinia klienta

KRYMINATORIUM SYGNET
"Szybka i profesjonalna robota. Nowa strona internetowa podcastu prezentuje się świetnie i działa bez zastrzeżeń. Polecam!"
Marcin Myszka, Kryminatorium

Komentarz

"To już kolejna strona, którą mieliśmy przyjemność zaprojektować dla Marcina. Oczywiście zajęliśmy się też jej wdrożeniem. Uważamy tę współpracę za niezwykle ciekawą, bo Marcin wie, czego potrzebuje i jasno komunikuje swoje cele, a mimo to zostawia nam duże pole do kreatywnego działania. W ten sposób powstają świetne projekty, takie jak nowe Kryminatorium."
Tomek Kaczmarek
Tomek Kaczmarek, Członek zarządu eCommerce Team