ect-logo.png

Poukładamy Twój marketing

/
/
Podcasty.net

Podcasty.net

Czas trwania

Na bieżąco

Wyzwanie

Budowa widoczności strony w internecie.

Klient

Serwis informacyjny skoncentrowany na dostarczaniu informacji na temat podcastów oraz porad dotyczących ich tworzenia, możliwości rozwoju i promowania. Powstanie portalu wynikało z własnych zainteresowań, potrzeb informacyjnych rynku oraz ciągłego rozwoju tematyki podcastów.

Jak rozwiązaliśmy zadanie?

Publikację artykułów oparliśmy na dobraniu odpowiedniej tematyki pod potrzeby rynku. Tworzenie każdego wpisu było poprzedzone dogłębną analizą zainteresowań oraz wyszukiwań konkretnych fraz. Celem było dostarczenie jakościowej treści związanej z tym, czego użytkownicy wyszukują w internecie. Początkowo treści związane były konkretnie z przedstawieniem najpopularniejszych podcastów oraz sprzętu do ich tworzenia. Z biegiem czasu i dalszego badania rynku powstawały również treści o tematyce związanej z promocją i rozwojem podcastów. Oprócz odpowiedniego doboru tematyki wpisów, ich treść była pisana zgodnie z zasadami SEO. Każdy wpis podlegał również optymalizacji technicznej biorąc pod uwagę takie elementy jak linkowanie wewnętrzne, dane strukturalne, meta dane oraz odpowiednią hierarchię nagłówków.

Komentarz

"Rozwój wpisów blogowych zarówno na portalach informacyjnych takich jak podcasty.net jak 
i w serwisach sprzedażowo-usługowych jest ważną częścią rozwoju każdego biznesu. Wyniki portalu podcasty.net pokazują jak systematyczna praca, odpowiedni dobór tematów i współpraca ze specjalistą SEO może przyczynić się do wzrostu widoczności i ruchu z wyników organicznych."
Agata Kieć
Agata Klimek, Specjalista ds. SEO w eCommerce Team